خیز ب‌ام‌و برای تولید مدل ام هیبریدی

۹ آذر ۱۳۹۶ 3:08 PM بازدید 1205
کد خبر : 153719
ب‌ام‌و اذعان کرده کارها برای توسعه مدل‌های هیبریدی بخش M را شروع کرده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال،بنا به گفته معاون بخش M ب‌ام‌و، الکتریکی سازی در بین خودروسازان اجتناب ناپذیر است.

خیز ب‌ام‌و برای تولید مدل ام هیبریدی
او می‌گوید: ما نمی‌توانیم از الکتریکی سازی دور شویم و اینکه ما قبلاً در حال کار بر روی قوای محرکه هیبریدی بوده‌ایم حقیقت دارد. هم‌اکنون تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما در حال کار بر روی یک راه‌حل فنی بسیار دقیق هستیم اما هنوز تصمیم نهایی درباره چگونگی مفهوم به‌کارگیری آن گرفته نشده است.

علیرغم فرایندهای توسعه‌ای، معاون بخش M به موضوعاتی اشاره می‌کند که می‌تواند قوای محرکه هیبریدی و الکتریکی را با اما و اگرهایی همراه سازد. او از فاکتور وزن نام می‌برد که می‌تواند روی هندلینگ محصولات M تاثیر داشته باشد.

او تصریح می‌کند: اضافه شدن وزن به خودروهای پرفورمنس هرگز ایده آل نیست؛ اما اگر ما بتوانیم از الکتریکی سازی برای به دست آوردن عملکرد بیشتر سود ببریم سپس پاسخ سوالات را خواهیم داشت. این عملکرد بیشتر شاید به سرعت بالاتر یا توانایی برای استفاده از قوای الکتریکی در شهر تعبیر شود. شاید هم ما نیازمند پاسخ‌های متفاوت به این سؤال در شهرهای گوناگون باشیم.

این اولین باری نیست که ما می‌شنویم ب‌ام‌و M برنامه‌هایی برای الکتریکی‌سازی دارد. در حقیقت یکی از مدیران ارشد کمپانی اوایل سال جاری گفته بود تمامی محصولات M نهایتاً تمام الکتریکی خواهند شد. در همین اثنا پروژه هیبریدی سازی نیز به عنوان پاسخی مناسب به تغییرات سلایق مشتریان و قوانین مصرف سوخت بکار گرفته خواهد شد.

پربازدیدها