امروز آغاز ثبت‌ نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد

۱۸ مهر ۱۳۹۶ 4:53 PM بازدید 829
کد خبر : 153627
پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امروز سه‌شنبه 18 مهرماه جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

خبرگزاری ایسنا: پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امروز سه‌شنبه 18 مهرماه جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد امروز می توانند جهت اطلاع از زمان ثبت نام به سایت اینترنتی واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند و آدرس سایت و واحد های دانشگاهی در سامانه اینترنتی دانشگاه آزاد به آدرس iau.ac.ir درج شده است. 

درصورت عدم اعلام زمان بندی از سوی واحد دانشگاهی محل پذیرش پذیرفته شدگان لازم است شخصاً در روز سه شنبه 18 مهر ماه 96 جهت ثبت نام به واحدهای مربوطه که آدرس و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرسwww.sanjesh.iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

لازم به ذکر است،‌ عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، بروجرد، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد ها مراجعه کنند. 

میزان شهریه، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره دکترای تخصصی ph.d

 براساس این گزارش،‌شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می شود و  علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ 1320000 ریال بابت هزینه خدمات آموزشی به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی قبولی واریز کنند.

و همچنین پذیرفته شدگان باید، حق بیمه حوادث مبلغ 27500 ریال می باشد که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص نموده واریز کنند. 

گفتنی است، پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان برای دریافت کارنامه این مرحله از انتخاب رشته می توانند به سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس  www.azmoon.com مراجعه کنند.

پربازدیدها