گوگل به جنگ اینستاگرام می‌رود

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ 9:38 AM بازدید 59
کد خبر : 153590
آپلود کردن عکس خوراکی‌های مختلف از جمله کارهایی است که کاربران اینستاگرام انجام می‌دهند. عکس گرفتن از غذا در بین کاربران بسیار رواج دارد و خود ما هم خیلی آن را انجام می‌دهیم. حالا به نظر می‌رسد که گوگل هم متوجه این موضوع شده و می‌خواهد امکان آپلود کردن عکس خوراکی‌های مختلف را به سرویس نقشه خودش اضافه کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: آپلود کردن عکس خوراکی‌های مختلف از جمله کارهایی است که کاربران اینستاگرام انجام می‌دهند. عکس گرفتن از غذا در بین کاربران بسیار رواج دارد و خود ما هم خیلی آن را انجام می‌دهیم. حالا به نظر می‌رسد که گوگل هم متوجه این موضوع شده و می‌خواهد امکان آپلود کردن عکس خوراکی‌های مختلف را به سرویس نقشه خودش اضافه کند. از مدتی دیگر کاربرانی که از سرویس Maps شرکت گوگل استفاده می‌کنند می‌توانند ویدیوهای کوتاهی از خوراکی‌های مورد علاقه‌ خودشان را در این سرویس آپلود کنند.
 
گوگل به جنگ اینستاگرام می‌رود
 
این ویدیوها برای کاربرانی که در نزدیکی به رستوران خاص قرار دارند نمایش داده می‌شود تا آن‌ها بتوانند با آن رستوران آشنا شوند و غذاهایش را ببینیند. با خود برنامه Maps  می‌توانید ویدیوهای ۱۰ ثانیه‌ای روی این سرویس آپلود کنید. همچنین ۳۰ ثانیه از ویدیویی که قبلا ضبط کرده‌اید را هم می‌شود به وسیله این برنامه به اشتراک گذاشت.
 
تنها کافی است رستوران با مکان مورد نظر خودتان را در گوگل مپز جست‌وجو کنید. با انتخاب محل مورد نظر به قسمت Add a Photos بروید و با لمس آیکون دوربین می‌توانید ویدیو خودتان را ضبط کنید.
 
این ویژگی فعلا به شکل محدود فعال شده، اما در آینده در اختیار همه کاربران قرار خواهد گرفت.
پربازدیدها
انتخاب رشته بیش از 30 هزار داوطلب دکترا
استخدام
انتخاب رشته بیش از 30 هزار داوطلب دکترا
نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 5:39 PM
مسوولیت‌های مهم مدیران بزرگ
استخدام
مسوولیت‌های مهم مدیران بزرگ
نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 4:34 PM
قیمت مسکن افزایش می یابد
املاک
قیمت مسکن افزایش می یابد
نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 5:43 PM
کلاشنیکف خودروی پرنده الکتریکی ساخت!
خودرو
کلاشنیکف خودروی پرنده الکتریکی ساخت!
نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 5:58 PM
درمان های خانگی جوش صورت
پزشکی و سلامت
درمان های خانگی جوش صورت
نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 5:41 PM