رقیب هوندا برای ب ام و i۳

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ 9:35 AM بازدید 205
کد خبر : 153588
بی‌ام‌و i3 سالها به عنوان یک الکتریکی، پرچم‌دار خودروهای رده خود به شمار می‌آمد. اما با شروع معرفی فصل جدیدی از این خودروها، الکتریکی‌ها مانور بزرگی را در جهان آغاز کرده‌اند.
در این راستا خودروهای الکتریکی زیادی در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش درآمدند. اما به نظر می‌رسد، یکی از محصولات ژاپنی‌ها نظرات زیادی را به خود جلب کرده و در این عرصه برنده‌ای بزرگ به شمار می‌آید.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرایران، مدل مفهومی اوربان هوندا در نمایشگاه فرانکفورت می‌تواند با ورود و معرفی در سال 2019 رقیب منحصر به فردی برای بی‌ام‌و i3 به شمار آید.
 
رقیب هوندا برای ب ام و i۳
 
معرفی این خودرو در نمایشگاه فرانکفورت یک سوپرایز بزرگ محسوب می‌شود، این خودرو با ظاهر قدیمی و تناسب‌های جذاب، تحسین مردم و بازدیدکنندگان را برانگیخت.
 
رقیب هوندا برای ب ام و i۳
 
بسیاری از تولیدکنندگان امروزی برای خودروهای الکتریکی خود به دنبال طراحی‌های آینده‌نگرانه و کمی عجیب هستند، اما ژاپنی‌ها نشان دادند که با مینیمالیستی همیشگی خود راه‌های زیادی برای جذب کارشناسان و مخاطبان خود دارند و می‌توانند موقعیت خود را در سطح بالا نگه‌دارند.
 
رقیب هوندا برای ب ام و i۳
 
این ظاهر کلاسیک و نه چندان مد، یادآور گلف‌های قدیمی GTI فولکس‌‌واگن با چرخ‌های چند پره بسیار دمده در دهه 1970 است.
در تاریخ خودروهای هوندا نیز می‌توانید شباهت‌هایی بین مدل مفهومی الکتریکی اوربان و سیویک MK1 پیدا کنید.
 
رقیب هوندا برای ب ام و i۳
 
این عناصر کلاسیک با چراغ‌های LED در ابتدا و انتهای خودرو ترکیب شده و فناوری نیز می‌تواند با صفحه‌های نمایش پیشرفته به سرگرم‌ کردن کاربران بپردازد.
اما کابین خودرو جایی است که اثری از ظاهر و استایل قدیمی در آن نخواهید یافت. در این بخش مدرنیته حرف اول را می‌زند.
 
روی داشبورد یک صفحه نمایش غول پیکر قرار دارد که بهترین مرجع سامانه اطلاعات و سرگرمی محسوب می شود. در کنار راننده روی پنل درب نیز یک مدل دیگر از صفحه نمایش‌ها را شاهد هستیم. همین موضوع باعث شده تا تعداد دکمه‌ها در کابین به حداقل برسد.
 
 
اما جذاب‌ترین نکته در خصوص مدل مفهومی اوربان این است که در سال 2019 وارد فاز تولید شده و رقیب مستقیم بی‌ام‌و i3 به شمار می‌آید.
 
رقیب هوندا برای ب ام و i۳
 
اکثر خودروهای مفهومی برای نمایش ساخته شده و پس از مدتی از دیده‌ها کنار می‌روند، و خبر تولید این مدل مفهومی در عرض کمتر از 2 سال می‌تواند خوشحال کننده باشد.
 
رقیب هوندا برای ب ام و i۳
 
 مدیر عامل شرکت هوندا در این خصوص گفت: این خودرو نگرش ما به آینده دور نیست و محصول تولیدی ما به زودی به اروپا وارد می‌شود.
پربازدیدها