جزئیات دردناک درگذشت دوچرخه‌سوار ایرانی در ریو

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ 8:29 AM بازدید 547
کد خبر : 150754
جزئیات درگذشت قهرمان دوچرخه سواری کشورمان را از زبان هادی رضایی عضو کاروان ایران در ریو که عضو هیات رئیسه فدراسیون و سرمربی موفق تیم ملی والیبال نشسته ایران اس بخوانید:

جزئیات دردناک درگذشت دوچرخه‌سوار ایرانی در ریو

 

«در شروع مسابقات صبح،مسابقه پیست آغاز شد و بهمن گلبارنژاد ، رقابت را با سرعتی زیاد آغاز کرد چون می خواست عنوانی بهتر از مسابقات جاده کسب کند. البته او به عنوان تنها نماینده صاحب سهمیه ایران ، در مسابقات پیست هم خوش درخشیده بود و عنوان چهاردهمی در بین نزدیک به ۵۰ نفر ، برای او و ما یک نتیجه قابل قبول بود. »

رضایی درباره سانحه توضیح داد:«با شروع مسابقه ، مسیر به سراشیبی تندی رسید، سرعت بالای دوچرخه برای لحظه ای سبب شد تا تعادلش را از دست بدهد و به سمت فنس های کنار جاده برود و با سرنگونی دوچرخه به شدت با جدول حاشیه مسیر برخورد کند. بلافاصله نیروهای امدادی بالای سر ورزشکار آسیب دیده ما حاضر شدند. تشخیص اولیه شکسته شدن دست آقای گلبارنژاد بود و او با آمبولانس به سمت اولین بیمارستان نزدیک به محل حادثه اعزام شد. درمسیر ، ایشان قدرت تکلم داشته اما به دلیل جراحت و فشار برخورد با جدول کنار خیابان ، خونریزی در ناحیه مغزی ، پشت سر و گردن داشتند و این لخته شدن خون در آن ناحیه باعث قطع شریان در بدن شان شده و سکته قلبی را به همراه داشته است.»

این عضو ارشد فدراسیون جانبازان با اشاره به تلاش تیم پزشکی برای نجات جان قهرمان فقید کشورمان،می گوید:«امدادگران و پزشکان متخصص بیش از ۳۰ دقیقه عملیات احیاء را روی مرحوم انجام دادند اما متاسفانه نتیجه ای در پی نداشت و ما بهمن را از دست دادیم.»

 

منبع : هفت صبح

پربازدیدها