جذب 100 نیروی جدید پرستاری در مراکز درمانی تامین اجتماعی

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ 10:03 AM بازدید 623
کد خبر : 143203
مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: 100 نیروی جدید پرستاری براساس شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی در مراکز درمانی جذب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس،محمد تقی خسروانی مقدم با بیان اینکه بیش از 30 درصد درمان تامین اجتماعی کشور توسط اداره کل درمان استان تهران انجام می شود، اظهار داشت: در طی سال‌های اخیر افتخارات متعددی در این حوزه کسب شده است که از جمله می‌توان به کسب رتبه درجه یک در زمینه اعتبار بخشی توسط تمامی مراکز درمانی اداره کل درمان استان تهران اشاره کرد.
خسروانی مقدم همچنین با اشاره به کسب نشان مدیر نمونه و شایسته ملی اشاره کرد و بیان داشت: این مهم را مرهون تلاش یکایک همکاران در تمامی حوزه‌ها از جمله حوزه پرستاری در مجموعه اداره کل درمان استان تهران می‌دانیم.
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هم اکنون اداره کل درمان استان تهران با حدود 9 هزار پرسنل، کارمند و کادر درمانی در حال خدمت رسانی به بیمه شدگان است، افزود: از این میان حدود 2800 نفر از پرسنل و کادر درمان را پرستاران تشکیل می‌دهند.
این مقام مسئول به جذب 400 نیروی پرستار درسال 94 از طریق برگزاری آزمون سال 93 در مراکز درمانی تابعه اداره کل درمان استان تهران اشاره کرد و یادآور شد: مقرر شده است که در از طریق برگزاری آزمون اخیر 100 نیروی جدید پرستاری نیز به کادر درمانی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان تهران افزوده شود.
خسروانی مقدم با تاکید بر اینکه تا کنون گام‌های بزرگی برای رفع معضلات نیروهای فعال در کادر پرستاری برداشته شده است، خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های بزرگ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دیگر مسئولان از میان برداشتن معضلات پیش روی این قشر است.

پربازدیدها