کی‌روش باید بمونه!

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ 9:06 AM بازدید 677
کد خبر : 142059
سیل دوباره کامنت ها در صفحه رئیس جمهور به خاطر مرد پرتغالی

 کی‌روش باید بمونه!

وبسایت رسمی برنامه نود - اعلام خبر استعفای کارلوس کی روش و احتمال دوباره جدایی سرمربی پرتغالی از تیم ملی بار دیگر مردم را به صفحه اینستاگرام حسن روحانی رئیس جمهور کشاند.
به گزارش وبسایت نود، این برای چندمین بار طی دو سه سال اخیر است که خبر جدایی سرمربی تیم ملی فوتبال منتشر می شود و سیل خواهش های طرفداران او به صفحه بالاترین شخصی اجرایی کشور روانه می شود.

کی روش پس از بازی پرسپولیس و فولاد در ورزشگاه  آزادی اعلام کرد یک روز پس از انتخابات فدراسیون فوتبال در حمایت از کفاشیان استعفا می دهد تا فشارهای اسدی و رئیسش از روی او برداشته شود و دیگر مخل حمایت از تیم ملی به دلیل وجود کی روش نشوند.
نزدیک به ۳۰۰۰ کامنت پای آخرین پست رئیس جمهور تا این لحظه ثبت شده که موضوع اکثریت آنها نه سیاسی است، نه اقتصادی، نه فرهنگی نه هیچ چیز دیگر بلکه ورزشی است.

عده ای می گویند خودشان پول ماندن کی روش را می دهند و برخی می گویند اسدی می خواهد بیاید تا قلعه نویی را سرمربی تیم ملی کند!
#کیروش_باید_بمونه هشتگ مشترک پیام دهندگان به صفحه رئیس جمهور در حمایت از سرمربی پرتغالی تیم ملی است، پیام های انتقادی که نوک پیکان آنها گودرزی وزیر ورزش و جوانان و سیاست های او را نشانه گرفته است و مخالف بازگشت از سرمربی خارجی تیم ملی به سمت گزینه های داخلی و افکار سنتی است.

پربازدیدها