جهاد کارآفرینی و اشتغال‌زایی در کشور راه‌اندازی شود

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ 10:17 AM بازدید 725
کد خبر : 140955
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: ضمن اینکه جهاد در ساخت مسجد و مدرسه مهم و با اهمیت است باید جهاد کارآفرینی و اشتغال‌زایی راه‌اندازی شود.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محسن جلال‌پور بعدازظهر امروز در نشست اعضای اتاق بازرگانی با امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تحول جدیدی
در اقتصاد کشور فراهم شده اظهار داشت: با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، تدبیر دولت و فعالیت تیم مذاکره کننده  با رفع تحریم‌های ظالمانه زمینه جدید اقتصادی در کشور فراهم شده است.
وی با تاکید بر احیا شدن فرهنگ کار و تلاش گفت: با توجه به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ازسوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و رفع تحریم‌ها باید زمینه فرهنگ کار و تلاش بر اساس سیاست‌های اقتصادی در کشور فراهم شود.
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه شناساندن کار و کارآفرینی به عنوان عبادت در کشور مغفول مانده گفت: ضمن اینکه جهاد در ساخت مسجد و مدرسه مهم و با اهمیت است باید جهاد کارآفرینی و اشتغال‌زایی راه‌اندازی شود.
جلال‌پور تاکید کرد: کسی که در مسیر ایجاد اشتغال، کار و کارآفرینی تلاش می‌کند عبادت محسوب می‌شود که در این حوزه نقش ائمه جمعه و جماعات بسیار مهم و با ارزش است.
وی با بیان اینکه در ایجاد جهاد اشتغال و کارافرینی تاکنون هیچ تلاشی نشده افزود: هیچ جهادی بهتر و با اهمیت  از جهاد کارآفرینی و اشتغال نیست که تاکنون در این حوزه طرحی اجرا نشده است.
رئیس اتاق بازرگانی ایران  بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های بالای کشور در حوزه اقتصاد و اشتغال ائمه جمعه و روحانیون در زمینه ترویج فرهنگ کار و کارافرینی با اتاق بازرگانی مشارکت کنند.
پربازدیدها