ثبت‌نام بیش از 400 داوطلب در اولین آزمون استخدامی متمرکز دستیاران اتحادیه دستگاه‌های اجرایی

۷ بهمن ۱۳۹۴ 11:14 AM بازدید 703
کد خبر : 140680
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام 484 داوطلب در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال 94 دستیاران اتحادیه دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.
 
 حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان در رابطه با اولین آزمون استخدامی دستیاران دستگاه اجرایی اظهار کرد: ثبت‌نام در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال 1394 دستیاران اتحادیه دستگاه های اجرایی کشور ساعت 20 روز دوشنبه 5 بهمن ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز دوشنبه 12 بهمن پایان می پذیرد.
وی ادامه داد: تا ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه  7 بهمن 94 تعداد 484 داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند لذا به تمامی داوطلبان علاقمند به ثبت نام و شرکت در این آزمون توصیه می شود در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور مطرح کرد: با توجه به اینکه امتحان این آزمون در روز جمعه 21 اسفند ماه برگزار خواهد شد کارت شرکت در آزمون داوطلبان در روز دوشنبه 17 اسفند برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
توکلی در خاتمه بیان کرد: بر اساس ضوابط تعداد 913 نفر از متقاضیان واجد شرایط از طریق آزمون کتبی در دو حیطه عمومی و تخصصی مصاحبه های استخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب خواهند شد.
پربازدیدها