انتقاد از کی روش به خاطر سفید شدن موهایش!

۷ بهمن ۱۳۹۴ 10:19 AM بازدید 295
کد خبر : 140676
در روزهایی که سرمربی تیم ملی در سیبل محمد مایلی کهن و دوستانش قرار دارد، حالا موهای او هم تبدیل به سوژه ای برای انتقاد از کارلوس کی روش شده است.

به گزارش آی اسپورت، بعد از آنکه کی روش چند روز قبل در مصاحبه ای اعلام کرد که موهایش در فوتبال ایران سفید شده، حالا سایت جام نیوز در یادداشتی انتقادی نسبت به این صحبتها واکنش نشان داده است.

این سایت نوشته: اصلا به فرض که کی‌روش اینجا پیر شده باشد؛ به قول معروف: «موی سپید را فدراسیونش به رایگان نداد.» برای رنگ باختن هر تار مو، کلی پول به حساب سینیور واریز شده است!

ضمن اینکه چند وقت پیش داشتیم عکس های ۵ سال قبل خودمان را در تحریریه مرور می کردیم، به این نتیجه رسیدیم که همگی پیر و موسفید شده ایم، شاید این هم کار حواشی فوتبال ایران است.

شاید در پرتغال یا موزامبیک موی افراد هرگز سفید نمی شود و اگر عکس امروز آنها را نگاه کنید با عکس ۵ سال قبل آنها مو نمی زند و یک تار گندیده هم به آن اضافه نشده است؟! شاید هم کی روش می خواهد با جوسازی دوستان رسانه ای اش در قرارداد بعدی خود با فدراسیون فوتبال علاوه بر خرج دندانپزشکی و امکانات رفاهی اش، بندی با موضوع تعداد موهای سفید اضافه کند.

 

پربازدیدها