تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان - قزوین

۶ بهمن ۱۳۹۴ 1:16 PM بازدید 281
کد خبر : 140647
رئیس پلیس‌راه استان زنجان از وقوع تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان - قزوین بین 15 دستگاه خودرو خبر داد.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان از وقوع تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان - قزوین بین 15 دستگاه خودرو خبر داد.

به گزارش فارس، علی‌اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با فارس در زنجان به لغزنده بودن محورهای استان زنجان در پی بارش‌های اخیر اشاره کرد و گفت: رانندگی در این محورها نیازمند دقت و به همراه داشتن تجهیزات ایمنی به ویژه در مناطق برف‌گیر و گردنه‌ها است.

وی از وقوع تصادف زنجیره‌ای طی شب گذشته در اتوبان زنجان - قزوین خبر داد و اضافه کرد: این تصادف بین 15 دستگاه خودرو روی داده است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان با بیان اینکه تصادف زنجیره‌ای شب گذشته در محور زنجان - قزوین چند مصدوم بر جای گذاشته است، ادامه داد: مصدومان این تصادف به مراکز درمانی منتقل شد‌ند.

شیرمحمدی تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت فاصله طولی را از دلایل وقوع تصادف زنجیره‌ای شب گذشته اعلام کرد و افزود: ترمز بریدن کامیون نقطه آغاز تصادف شب گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه در تصادفات زنجیره‌ای نمی‌توان یک عامل و یا خودرو را دلیل وقوع حادثه اعلام کرد، افزود: عوامل این تصادفات متعدد است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به بارش برف در محور زنجان - دندی تاکید کرد: هر چند این محور بسته نیست، ولی حرکت در آن بدون به همراه داشتن تجهیزات ایمنی از جمله وسایل گرمایشی غیرممکن است.

شیرمحمدی به پیش‌بینی هواشناسی استان در مورد ادامه بارش‌ها اشاره کرد و گفت: رانندگانی که قصد عبور از محورهای استان زنجان را دارند، با لحاظ کردن وضعیت جوی در این مسیرها رانندگی کنند.

پربازدیدها