افشاگری آگوئرو از تلاش هایش برای کشاندن مسی به اتحاد

۳ بهمن ۱۳۹۴ 9:30 AM بازدید 371
کد خبر : 140472
سرجیو آگوئرو مهاجم گلزن تیم منچسترسیتی در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورت تلاش هایش برای متقاعد کردن لیونل مسی برای پیوستن به آبی پوشان شهر منچستر را فاش کرد.

به گزارش طرفداری، برنده پنج باره توپ طلای فوتبال جهان همواره مورد توجه باشگاه متمول منچسترسیتی قرار داشته است. هم بازی مسی در تیم ملی آرژانتین اعتراف کرد که تلاش هایش برای کشاندن فوق ستاره تیم بارسلونا با شکست مواجه شده است.

آگوئرو که دوست صمیمی مسی محسوب می شود سعی کرده بود با تاکید بر جاذبه های فراوان کشور انگلستان البته به جز آب و هوای آن، مهاجم ۲۷ ساله بارسلونا را آبی پوش کند. مهاجم گلزن تیم منچسترسیتی در این باره می گوید:

مسی از این موضوع مطلع است که سواحل انگلستان همانند اسپانیا نیست! من به لئو گفتم که ما در اینجا بیشتر وقت خود را در خانه می گذارنیم چراکه هر سه روز یک بار باید به میدان برویم و فقط وقت داریم تا به تغذیه خود برسیم و استراحت کنیم.

وی افزود:

من همچنین به او گفتم که منچستر شهری ایده آل است که می توان در خانه استراحت کرد، فوتبال بازی کرد و مهمانی ها و سنت هایی را که در آمریکای لاتین با آنها بزرگ شده ایم را در خانه برگزار کنیم.

البته آگوئرو در این مصاحبه از پاسخ های مسی سخنی به میان نیاورده اما به نظر می رسد سرجیو نتوانسته دوست صمیمی اش را مشتاق به دل کندن از خانه خود در اسپانیا کند.

 

پربازدیدها